poniedziałek, 29.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Biuro Karier Studenckich rozpoczyna nabór do projektu „Inżynier XXI wieku” skierowanym m.in. do studentów kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej. W ramach projektu studenci ostatniego semestru odbędą płatny staż w przedsiębiorstwie, uzupełnią swoją wiedzę zawodową podczas specjalistycznych szkoleń, a także wezmą udział w konkursie. Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółowego opisu projektu prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „IXXIW” w temacie wiadomości.

Biuro Karier Studenckich serdecznie zaprasza również do korzystania z oferty około-świątecznej, w ramach której:

• konsultacje dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny),
  • spotkania z doradcą biznesowym (plany biznesu, wnioski aplikacyjne),
  • określanie profilu kompetencji społecznych (test 90 pytań),
  • Poker Osobowościowy - gra usprawniająca działalnie zespołów zadaniowych.

Zachęcamy również do rejestrowania się w bazie kandydatów i pokazywania swojego profilu Pracodawcom zainteresowanym pozyskiwaniem fachowej kadry ze środowiska akademickiego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 32 237 2075. Zapraszamy również do biura w Gliwicach, przy ul. Konarskiego 20, p106.