poniedziałek, 29.04.2024 - tydzień (P)arzysty

W dniu 19 grudnia 2014 roku Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał nominację profesorską pracownikowi naszego Wydziału. Tytuł profesora uzyskał prof. dr hab. inż. Adrian Halinka.

Sukces profesora Adriana Halinki, składający się również na sukces naszego Wydziału, uzyskany w roku obchodów 70-lecia powstania Wydziału Elektrycznego ma znaczenie symboliczne.

Dziekan i Rada Wydziału składają Panu Profesorowi serdeczne gratulacje z okazji jego nominacji, oraz życzenia zdrowia, szczęścia oraz samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Aktualizacja

W dniu 28 stycznia 2015 roku, podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim, prof. dr hab. inż. Adrian Halinka odebrał z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego nominację profesorską. Gratulujemy!