Grupa „Lighthouse Consultants” zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w ramach programu „Atom dla Nauki”. W konkursach uczestniczyć mogą ponadto samorządy studenckie i studenckie koła naukowe. Inicjatorem programu, promującego wiedzę o energetyce jądrowej w środowisku akademickim jest PGE EJ 1 – spółka odpowiedzialna za budowę pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ideą i założeniami programu „Atom dla Nauki” w serwisie Youtube, na stronie internetowej oraz na załączonym plakacie.