poniedziałek, 06.05.2024 - tydzień (N)ieparzysty

W dniu 18 listopada 2015 r. w Instytucie Metrologii, Elektroniki i Automatyki odbyło się seminarium połączone z prezentacją najnowszych rozwiązań przyrządów firmy Keysight.

Polskiego przedstawiciela tej firmy, firmę AM Technologies z Warszawy, reprezentowali Panowie: Tomasz Bram oraz Łukasz Milewski. W trakcie seminarium Pan Tomasz Bram omówił linię produktów: analizatory widma, wektorowe analizatory obwodów, generatory sygnałowe, mierniki mocy. Z kolei Pan Łukasz Milewski przedstawił możliwości przyrządów ręcznych, oscyloskopów, multimetrów, zasilaczy, generatorów funkcyjnych, analizatora mocy i energii.

Po zakończeniu seminarium, w holu budynku “B”, odbyła się właściwa prezentacja praktycznych możliwości przyrządów: E5080A, N9918A, MSOS254A, MSOX3104T, PA2201A, 34470A, E36104A, której towarzyszyło duże zainteresowanie pracowników Wydziału oraz studentów.

Firma AM Technologies na Wydziale Elektrycznym
Firma AM Technologies na Wydziale ElektrycznymFirma AM Technologies na Wydziale ElektrycznymFirma AM Technologies na Wydziale ElektrycznymFirma AM Technologies na Wydziale Elektrycznym